پرینت
بازدید: ١٧٣۶

ماجرای آزاده نامداری و فرزاد حسنی

آزاده نامداری چندی قبل پس از گذشت چند ماه طلاق از فرزاد حسنی متنی را به همراه عکس صورت آسیب دیده و کبود خود منتشر نموده

جریان افشاگری اخیر دو مجری تلویزیونی که پس از طلاق بر علیه یکدیگر در رسانه های عمومی و شبکه های اجتماعی پخش شد تا چه حد صحت دارد... 

آزاده نامداری چندی قبل پس از گذشت چند ماه طلاق از فرزاد حسنی متنی را به همراه عکس صورت آسیب دیده و کبود خود منتشر نموده مبنی بر این که علت طلاق وی از فرزاد حسنی دلایلی از قبیل ضرب و شتم ، تهدید به قتل، زیر آب زنی و ممنوع الپخش کردن و جلوگیری از پخش مستند ساخته شده توسط وی  و غیره بوده است. 

در پی اظهارات  آزاده نامداری در طرف دیگر ماجرا فرزاد حسنی هم بعد از مدتی سکوت جوابیه ای را منتشر نموده و خود را از تمامی اتهامات و شکایات مبرا دانسته و اظهار داشته است که هیچ کدام از این شکایات آزاده نامداری منجر به محکوم شدن و یا مجازات وی در هیچ یک از مراجع قضایی نشده است و تماما بی پایه و اساس بوده و اعلام نموده که به خاطر این حرف های کذب و تهمت های پی در پی و فرافکنی ها و پخش مسائل خانوادگی در رسانه های عمومی و شبکه های اجتماعی از آزاده نامداری در مراجع قانونی شکایت خواهد کرد. 

در آخر پس از این همه جنجال بی پایان آن هم در این روزهای ابتدایی بهار تنها افسوس بر جا خواهد ماند برای لحظه ای اندیشه و تفکر و دل نبستن به دنیای مجازی و ای کاش که چشمان هموطنان عزیز نظاره گر این خبر و هزاران خبر دیگر از این دست در این روزهای شاد نباشند.

SecImgSes